• sdvBarneveld gaat met jonge selectie door.

    15 jul 2020
  • Barneveld- In het afgelopen half jaar zijn er diverse spelersnamen langs gekomen.

    Ze gingen sportpark Norschoten verlaten of bevolken. Kortom, de carrousel.
    Ze zijn al aan u voorgesteld, maar nu dan het complete overzicht.
    De nieuwe groep is jong volwassen: De jongste telg is Ruano Taribuka (19), de oudste speler is nog geen (30). De onderlinge strijd om een basisplek kan weer beginnen.

    Door: Tijmen van Ginkel

    Staf:
    De technische staf is flink gewijzigd.
    Alleen Wilco van Dijk blijft op zijn post.
    Bart Schreuder heeft het stokje overgenomen van Johan de Man.
    Keeperstrainer Wouter van Voorthuizen wordt vervangen door Jeroen Labeur.
    Barend Kolkman komt er bij.
    En bij het tweede komt Joeri Pieterse in de plaats van Bastiaan Veldhuizen.
    Het begeleidingsteam blijft ongewijzigd:
    Team managers Berend Doest en Evert Bralts, materiaalman Aad Zwaan en verzorger Hilco Kalshoven. En op de achtergrond de belangrijke fithouders Pieter Jansen, Marco Bettink en Arjan de Bruijn.

    Selectie:
    De selectie is flink gewijzigd, zoals we weten.
    We gaan de bekende gezichten van 11 spelers missen.
    Daar komen dan 11 namen voor terug.

    Van de vertrekkers nemen we na het Corona tijdperk nog afscheid.
    (Wat zou je moeten beginnen zonder de beroemde Barneveldse kip in je trofee├źnkast)

    Vertrokken zijn: (tussenhaakjes aantal seizoenen SDVB-1)
    Lesley de Vette (8)
    Niels Vlugt (7)
    Kevin Ooms (4)
    Maarten van de Groep (3)
    Maarten Hofland (3)
    Mark van Oudbroekhuizen (2)
    Silvan van Hierden (2)
    Rens van Harskamp (1)
    Irey Sadal (1)
    Daquillio de Gama (1)
    Tim van de Weerdhof (1)

     

    De nieuwe selectie:
    Rugnr. Naam
    1. Ruben van de Streek (k) (21 jr, 3e seizoen)*
    2. Ivar van Beek (23jr, 4e seizoen)*
    3. Rick van Walsum (29jr. 1e seizoen)
    4. Rob van Eem (24jr. 1e seizoen)
    5. Edwin Aben (27jr. 1e seizoen)
    6. Roy Bronkhorst (20jr. 2e seizoen)*
    7. Zakaria El Biyar (24jr. 2e seizoen)
    8. Rico Kuijt (21jr. 2e seizoen)*
    9. Rob Knul (28jr, 6e seizoen)
    10. Ricardo Mengerink (25jr, 5e seizoen)
    11. Ruano Taribuka (19jr. 3e seizoen)*
    12. Koen Nijhuis (26jr. 1e seizoen)
    13. Thijs Uijtewaal (k) (22jr. 1e seizoen)*
    14. Levi Smit (19jr. 2e seizoen)*
    15. Milan van Elten (21jr. 3e seizoen)*
    16. Wilfred Top (27jr. 1e seizoen)*
    17. Stan van Rootselaar (22jr. 3e seizoen)*
    19. Kevin Eskens (20jr. 2e seizoen)*
    20. Wilbert Thomassen (24jr. 1e seizoen)
    21. Henk Buijs (27jr. 3e seizoen)*
    22. Luuc Knul (23jr. 2e seizoen)
    23. Jeffrey van Deuveren(25jr. 4e seizoen)*
    25 Nick van der Linden (k) (24jr. 1e seizoen)

    Waar speelden de nieuwkomers afgelopen seizoen?

    Ivar van Beek (eigen jeugd)
    Rick van Walsum (DOVO)
    Rob van Eem (SVL)
    Edwin Aben (Scherpenzeel)
    Rob Knul (Huizen)
    Koen Nijhuis (VRC)
    Thijs Uijtewaal (k) (eigen jeugd)
    Wilfred Top (Renswoude)
    Wilbert Thomassen (SDC Putten)
    Henk Buijs (Renswoude)
    Nick van der Linden (k) (GVVV)

    20 spelers en 3 keepers.
    Hier mogen er 10+1 de wei in.
    Dus vooral in het begin is de concurrentiestrijd groot.
    Toch blijkt elk seizoen weer, dat je in de klasse 1D de hele selectie hard nodig hebt.
    En ook ons tweede kan wel hulp gebruiken.
    De reserve hoofdklasse is tenslotte de hoogste trede in het amateurvoetbal.

    De voorbereiding blok 2 is al weer begonnen.
    Voor de bekercompetitie gaan we de tegensanders bekijken.

     

rfwbs-slide